LifeTime TV yayın hayatına son veriyor

26.04.2019
300
A+
A-
LifeTime TV yayın hayatına son veriyor

LifeTime TV yayın hayatına son veriyor.Bu akşam turksat uydusundan ayrılacak olan lifetime turkiye artık yayın hayatına devam etmeyecek.Kanalın avrupa versiyonları ulkelerde devam ediyor.İşte oflaz medyadan basın acıklaması.

MCD MEDYA PAZARLAMA HİZMETLERİ A.Ş.

BASIN AÇIKLAMASI

Bugün, A+E Television Networks LLC (AETN) ve MCD MEDYA PAZARLAMA HİZMETLERİ A.Ş. (MCD), Lifetime Türkiye Kanalının üç yıllık yayın sonrası 26 Nisan 2019 tarihinde yayınını sonlandıracağını duyurmaktadırlar.

Bahsi geçen üç sene süresince Kanal, Sn. Esra (Oflaz) Güvenkaya’nın önderliğinde Türkiye’de hedeflerinin çoğuna ulaşmıştır.  Bu kararı, Türkiye’deki Kanal’ı olumsuz etkileyen  makroekonomik faktörler  nedeniyle aldık.  Ancak, ileriki yıllarda yeni işbirlikleri arayışında olmayı umuyoruz.

AETN Murahhas Müdürü Patrick Vien: ‘Lifetime Türkiye Kanalı, 3 sene gibi kısa bir süre içerisinde birçok başarıya imza attı. Ortağımız Esra Oflaz Güvenkaya’yı bu sonucun gerçekleşmesindeki çabalarından dolayı kutluyoruz. Kadın odaklı kanalımızın başarılarının yıllardır Türkiye’deki kadınları güçlendiren bir kadın önderliğinde oluşmasından dolayı gurur duyduğumuzu vurgulamak isteriz. İleride kendisi  ile yeni işbirlikleri arayışında olmaktan memnuniyet duyacağız.’ dedi.

MCD MEDYA Başkanı Esra Oflaz Güvenkaya : ‘AETN gibi dünya medyasında önde gelen  güçlü bir ortakla yaptığımız  işbirliği ve bu işbirliğinin ulaştığı başarı sebebiyle biz de son derece mutlu olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Global bir ailenin parçası olduk ve birlikte  çok güzel işler başardık. Kanalımızın ulaştığı başarı sebebiyle gurur duyuyoruz. Her zaman birlikte yeni işbirliklerine açık olacağız.’ dedi.

 

Kamuoyuna arz ederiz.

AETN&MCD MEDYA

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.