İşinize oldukça yarayabilecek 5 kullanışlı mobil uygulama

07.05.2019
105
A+
A-
İşinize oldukça yarayabilecek 5 kullanışlı mobil uygulama

Android ve iOS işletim sisteminde, binlerce uygulama arasından en kullanışlı olanları bulmanız oldukça zor olabilir. Günlük işlerinizi kolaylaştırabilecek ve işinize oldukça yarayabilecek aşağıdaki uygulamaları kullanarak telefonunuzdaki deneyimi artırabilir ve işlerinizi daha kolay halledebilirsiniz.

 

1. TEMP MAIL

temp maiş

Herhangi bir internet sitesine üye olurken e-posta adresinizi girmekten ve bu sitelerden sürekli e-posta almaktan bıktıysanız, Temp Mail tam size göre. Üye olduğunuz internet siteleri, genellikle e-posta hesaplarınızı saklar ve size zaman zaman mail gönderir. Bunun önüne geçebilmek için Temp Mail uygulamasını kullanabilirsiniz.

Uygulama, sizin için rastgele geçici bir e-posta adresi ve gelen kutusu oluşturur. Bu geçici e-posta adresiyle istediğiniz internet sitesine üye olabilirsiniz. Ayrıca bu yöntem sayesinde ana e-posta adresinizin gizliliğini de korumuş olursunuz.

  • Temp Mail (Android)
  • Temp Mail (iOS)

 

2. SNAPSEED

snapseed,

Telefonunuzda yerleşik fotoğraf düzenleme uygulamaları mutlaka vardır. Ancak en iyi fotoğraf düzenleme deneyimini yaşamak istiyorsanız Snapseed‘i mutlaka denemelisiniz. Google tarafından geliştirilen uygulama, birçok ayar seçeneği ve fotoğraf filtresi içeriyor.

  • Snapseed (Android)
  • Snapseed (iOS)

 

3. STREAKS

streaks

Çok kullanışlı bir yapılacaklar listesi uygulaması olan Streaks, pratik bir kullanıma sahiptir. Uygulama sayesinde, gün içinde yapmanız gereken şeyleri ve sorumluluklarınızı rahat bir şekilde kontrol altında tutabilirsiniz.

  • Streaks (iOS)

 

4. LASTPASS

lastpass

Yoğun bir şekilde internet kullanıyorsanız, muhtemelen birçok farklı parola da kullanıyorsunuzdur. Özellikle içinde büyük harf, sembol ve sayı olan güçlü parolalar, güvenliğinizi artırıyor, fakat bütün bu parolaları aklınızda tutmak size zor geliyorsa, Lastpass tam size göre. Şifre yöneticisi uygulaması Lastpass, bütün şifrelerinizi güvenli olarak saklar ve gerektiğinde hızlı bir şekilde şifreleri kullanmanızı sağlar.

  • LastPass (Android)
  • LastPass (iOS)

 

5. GOOGLE FILES

google files

Telefonunuz için kullanabileceğiniz birçok dosya yöneticisi uygulaması bulunuyor. Ancak Google’ın geliştirdiği dosya yöneticisi uygulaması birçok farklı fonksiyon barındırıyor. Temel olarak telefonunuzu temizlemeye odaklanan uygulama, çift dosyaları, gereksiz fotoğrafları ve kullanılmayan uygulamaları algılayarak temizlik yapmanızı sağlıyor.

  • Google Files (Android)

 

Aşağıdaki bağlantıdan Ensonhaber Teknoloji Instagram hesabını takip ederek güncel teknoloji haberlerine anında ulaşın.

@eshteknoloji

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.