Android mesajlara Google Asistan desteği geliyor

27.02.2019
127
A+
A-

Android mesajlar uygulaması, Google Asistan desteğine çok yakında kavuşuyor.

Android mesajlara Google Asistan desteği geliyor

Google’ın bir zamanlar yayınladığı Google Allo mesajlaşma uygulaması, diğer mesajlaşma uygulamalarına rakip olması beklenirken, umduğu başarıyı yakalayamadı ve çok geçmeden Google tarafından kaldırıldı. Google daha sonra mesajlaşma uygulamalarına rakip çıkarmak yerine Android mesajlar uygulamasını geliştirme yoluna gitti.

gııgke asistan

GOOGLE ASİSTAN, MESAJLAR UYGULAMASINA GELİYOR

Google, Mobil Dünya Kongresi’nde yaptığı açıklama ile, Google Asistan özelliğinin Android mesajlar uygulamasına entegre edileceğini açıkladı. Google Asistan, mesajlarınızı tarayarak trafik yoğunluğu, hava durumu ve diğer konularla ilgili verileri toplayacak ve size çeşitli öneriler sunacak.

google asistan

GİZLİLİK SORUNU OLMAYACAK

Muhtemelen hiçkimse mesajlar uygulamasındaki yazışmaları başkalarıyla paylaşmak istemez. Ancak Google, Asistan uygulamasının mesajları sadece yerel olarak tarayacağını ve gizlilik problemlerinin söz konusu olmayacağını ifade ediyor.

Önümüzdeki aylarda İngilizce konuşulan bölgelerdeki mesajlaşma uygulamalarına entegre edilecek Google Asistan, karanlık mod özelliğini de beraberinde getirecek.

Aşağıdaki bağlantıdan Ensonhaber Teknoloji Instagram hesabını takip ederek güncel teknoloji haberlerine anında ulaşın.

@eshteknoloji

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.